517
Єврокомісія закупить 300 млн доз вакцини Pfizer від коронавірусу
— Світ
Європейська комісія збирається закупити близько 300 мільйонів доз вакцини від коронавіирусу розробки Pfizer і BioNTech. Незабаром має бути підписаний контракт.
Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Лейен.
“Великі новини від Pfizer і BioNTech за підсумком останніх клінічних випробувань вакцини від коронавірусу. Європейська наука працює”, – написала вона в Twitter.
Раніше сьогодні стало відомо, що вакцина від коронавірусу розробки фармацевтичних компаній Pfizer і BioNTech ефективна в більш ніж 90% випадків. При масовому тестуванні зараження коронавірусом відбулося менше ніж у 100 пацієнтів.
Також світові фондові індекси злетіли до рекордних значень після того, як компанія Pfizer заявила, що її експериментальна вакцина більш ніж на 90% ефективна в запобіганні COVID-19.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп оголосив про введення 10% глобального мита на іноземні товари
ТОП-5 найкращих місць для подорожей Європою у 2026 році
Трамп продовжив санкції США проти росії ще на рік
Японія інвестувала перші $36 млрд у США в обмін на зниження мит
Кійосакі прогнозує найбільший крах фондового ринку
Китай скасовує мита для всієї Африки, крім однієї країни
