0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський: Пенсіонери 80+ отримують досить великі гроші


Зеленський: Пенсіонери 80+ отримують досить великі гроші

Президент Володимир Зеленський вже підписав закон про підвищення мінімальної зарплати, а зараз назвав головну умову для подальших підвищень і “мінімалки”, і пенсій. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалам, відповідаючи на запитання каналу “Україна”.

Читайте також: Надбавка до пенсії в грудні: стало відомо, хто отримає лише 57 гривень

Гаранту нагадали, що 80% пенсіонерів і третина українців в цілому живуть за межею бідності. На це він відповів, що підвищення тієї ж мінімальної зарплати до 6000-6500 тис. грн – це величезне навантаження на держбюджет, “але це все одно правильне рішення”.

“Ми зробили перші кроки згідно з тим, що у нас є, які у нас є гроші. Пенсіонери 80+ отримують додаткові досить великі гроші в порівнянні з тим, що було. Наступного року запрацює програма “75+” – вони отримуватимуть більше. Далі ми хочемо знижувати цей вік людей”, – сказав Зеленський.

Президент пояснив, що грошей на соціальну сферу, в тому числі пенсії і зарплати, стане більше тоді, коли в Україні будуть кілька мільйонів підприємств (необхідне збільшення їх кількості), коли вони будуть чесно платити податки.

“Поки що, треба визнати, економіка слабка. Підприємців, які вийшли з тіні, – мало, але вийдуть. Ми ж не просто так йдемо до електронної держави. А коли ми повністю відійдемо від (паперових) довідок, від чиновника, буде менше корупції, і всі платитимуть податки. Буде і “соціалка”, і буде рівномірно зростати в порівнянні з кількістю бізнесу і податків”, – підкреслив він.

🎬 Що думають українці про держпенсії, чи розраховують на них?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua