0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінфіні розповіли, що цікавить МВФ


У Мінфіні розповіли, що цікавить МВФ

Місія МВФ призупинила візити в Україну, щоб вивчити питання антикорупційних органів, а також справи навколо ПриватБанку і Суркісів.

Про це заявив глава Мінфіну Сергій Марченко в інтерв’ю Економічній правді у вівторок, 15 вересня.

“Якщо говорити про структурні маяки, то їх майже виконано. Місія мала приїхати в серпні, з різних причин вони зробили паузу, хочуть подивитися, як буде розвиватися ситуація в Україні”, – пояснив Марченко.

Міністр додав, що 8 вересня спілкувався з представниками МВФ, обговорював проект держбюджету на 202 рік, і зазначив, що затвердження бюджету не є умовою МВФ.

Також Марченко перелічив пріоритетні події в Україні, за якими стежить МВФ.

“Питання, які їх (МВФ – ред.) цікавлять, в порядку пріоритетності. №1 – ситуація навколо Приватбанку і Суркісів. №2 – ситуація з обмеженням зарплат для членів наглядових рад та правління. №3 – зареєстровані в Раді законопроекти, які паплюжать систему корпоративного управління. Вони переживають, особливо щодо до цієї агонії проти іноземців. №4 – САП і НАБУ. Ситуацію з антикорупційними органами треба терміново вирішувати. Були також питання щодо ковідівського фонду”, – підсумував Марченко.

Нагадаємо, що раніше МВФ висунув Україні вимогу. Подальшу підтримку України в Міжнародному валютному фонді поставили в залежність від роботи антикорупційних органів.

Потім в Україні відповіли на вимогу МВФ. Генпрокурор впевнена, що МВФ не має підстав непокоїтися щодо незалежностіь антикорупційних органів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Опитування
В Контексті Finance.ua