0 800 307 555
0 800 307 555

5G в Україні: Рудик розповіла, коли чекати п'ятого покоління мобільних мереж


5G в Україні: Рудик розповіла, коли чекати п'ятого покоління мобільних мереж

В Україні вже давно обговорюють підключення 5G. П’яте покоління мобільних мереж – це у десять разів швидша передача даних. Також 5G забезпечує ідеальний сигнал і дозволяє працювати 1 мільйону пристроїв на 1 квадратний кілометр. Коли ж в Україні вже запровадять це покоління мереж?

Глава партії “Голос” Кіра Рудик в інтерв’ю на 24 каналі пояснила, що вона з колегами зараз працює над тим, аби зробити вільний доступ до інтернету для всіх людей.

“У нас вже є законодавство, яке відрегулює ринок так, що провайдерам буде вигідно робити інтернет в тих місцях, де зараз його нема”, – зауважила Рудик.

Читайте також: Зеленський відповів на петицію щодо заборони 5G-зв’язку в Україні

Однак вона уточнила, що запровадження 5G – це зовсім інше питання. Воно дуже складне. За словами Рудик, в Україні вже говорять про ліцензію на 5G, однак є один нюанс.

“Зробити так, щоб такі ліцензії продавались максимально прозоро – буде важко”, – заявила голова партії.

Як ствердила Рудик, коли запроваджували 3G і 4G – теж було дуже складно. Однак все-таки це вдалося зробити. “І зараз вдасться. Просто хочемо, щоб держава отримала найбільше від цього”, – підсумувала нардепка.

Вона пояснила, що важко передбачити, коли саме п’яте покоління мобільних мереж запровадять в Україні. “Я вам не буду брехати, що наступного року в Україні буде 5G. Я думаю, це більше часу займе”, – сказала Рудик.

Нагадаємо, Південна Корея в 2026 році планує запустити пілотний 6G-проект.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua