0 800 307 555
0 800 307 555

ЮНІСЕФ закликає Кабмін повернути «пакунки малюка» замість грошових виплат


ЮНІСЕФ закликає Кабмін повернути «пакунки малюка» замість грошових виплат

Дитячий фонд ООН в Україні (ЮНІСЕФ) закликав уряд повернути «пакунки малюка», які замінили грошовими виплатами.

Про це повідомляється на сайті ЮНІСЕФ.

29 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення, що з 1 вересня батькам новонароджених замість «пакунків малюка» виплачуватимуть цільову грошову компенсаційну виплату — 5 тисяч гривень.

У заяві ЮНІСЕФ сказано, що більшість українських батьків (8 з 10) виступають за натуральну допомогу — про це свідчать їхні відгуки, які збирали протягом двох років. До того ж, за даними ЮНІСЕФ, «пакунки малюка» універсальні для всіх батьків, незалежно від їх економічного статусу.

«Пакунок малюка» об’єднує в собі предмети першої необхідності для догляду за дитиною протягом перших днів життя, матеріали для раннього розвитку дитини і навчальні матеріали для батьків, наприклад, про вакцинацію і грудне вигодовування. Тому, крім матеріальної підтримки, сім’я отримує важливу інформацію, яка виховує навички позитивного батьківства”, — підкреслили в ЮНІСЕФ.

У ЮНІСЕФ заявили, що 79% опитаних батьків відчули позитивний вплив програми «Пакунок малюка» на сімейний бюджет, і 49% з них змогли значно заощадити на покупці потрібних товарів.

Довідка Finance.ua:

  • “Пакунок малюка” – це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Сім’ї отримують його безкоштовно з 1 вересня 2018 року.
  • 29 липня Кабінет Міністрів запровадив виплату 5 тисяч гривень на одного новонародженого замість “Пакунку малюка”.
  • У Міністерстві соціальної політики покроково пояснили, як отримати замість “пакунка малюка” грошову компенсацію.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua