В Україні назріла криза на ринку нерухомості: експерт сказав, як скористатися — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні назріла криза на ринку нерухомості: експерт сказав, як скористатися

Нерухомість
144039
В Україні на ринку нерухомості назріла криза – продавці змушені йти на поступки, щоб продати житло.
Про це розповів аналітик “Центру біржових технологій” Максим Орищак.
За його словами, така ситуація склалася через те, що зараз у населення низька купівельна спроможність, в країні нестабільність через внутрішні та зовнішні чинники, а національна валюта має шанс на девальвацію, адже економіка на спаді.
“Ціни на нерухомість будуть зростати. Той, хто захоче продати своє житло, змушений буде йти на поступки перед покупцем, чекати на вигідну угоду не вийде. Найдорожча нерухомість збережеться в Києві, і тут, звичайно ж, зниження цін варто очікувати в останню чергу. У цьому регіоні найбільша економічна активність, люди завжди будуть їхати на роботу в столицю, тому поточна середня вартість квадратного метра квартири в діапазоні 1250 доларів, ймовірно, збережеться”, – пояснив експерт.
В Україні ряд “слуг народу” на чолі з нардепом Дмитром Наталуха зареєстрували законопроєкт №3618, який повинен скоротити рівень тіньового ринку нерухомості.
У законопроєкті прописано, що інформацію про кожен будинок потрібно буде вносити в єдину базу. Зробити це зможе або ріелтор, або “уповноважена особа”. Без такої процедури легально продати або здати нерухомість не можна, а за порушення загрожує штраф.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше в НБУ пояснили, чому українцям годі й мріяти про доступну іпотеку в цьому році. Банки не будуть зацікавлені видавати нові іпотечні кредити.
  • Ставки по найпопулярнішим іпотечним кредитами в Америці досягли нового мінімуму. Середня ставка за 30-річною фіксованою іпотекою опустилася до 2,98%.

Іпотека на житло в Україні. Безплатний каталог

За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас