Amazon створить фонд премій у $100 млн, щоб утримати понад 900 працівників Zoox


Amazon створить фонд премій у $100 млн, щоб утримати понад 900 працівників Zoox

Amazon.com Inc планує створити фонд на як мінімум $100 млн у вигляді премій, щоб утримати на роботі понад 900 співробітників виробника робомобілів Zoox, якого компанія запропонувала купити в минулому місяці. Як повідомляє Reuters, онлайн-рітейлер може відмовитись від угоди, якщо велика кількість працівників відхилить пропозицію працювати на Amazon.

В документах угоди Amazon- Zoox значаться два списки «ключових співробітників». Для закриття угоди усі особи з першого списку мають перейти до Amazon, з другого – як мінімум 19. Крім того, є ще три списки: в Amazon повинні перейти 90% співробітників з перших двох, і 88% – з третього. Яким чином формувались списки, Reuters дізнатись на вдалось.

Читайте також: Amazon виплатить штраф у $134,5 тис. за порушення санкцій щодо Криму, Ірану і Сирії

Видання The Information повідомило 30 червня, що два старші інженери Zoox, Джеймс Філбін та Марк Ціммерсхофф, приєднались до Waymo, підрозділу Alphabet , який займається розробкою безпілотних авто.

Нагадаємо: Amazon, яка активно розвивається в області технології автономного кермування, оголосила 26 червня про свою згоду придбати Zoox за $1,3 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua