Amazon виплатить штраф у $134,5 тис. за порушення санкцій щодо Криму, Ірану і Сирії


Amazon виплатить штраф у $134,5 тис. за порушення санкцій щодо Криму, Ірану і Сирії

Amazon.com Inc., найбільший в світі інтернет-ритейлер, виплатить штраф у розмірі $134,523 тис. Для врегулювання претензій американської влади, пов’язаних з порушенням компанією кількох санкційних програм, йдеться в заяві OFAC (Office of Foreign Assets Control, підрозділ Мінфіну США, що відповідає за правозастосування в сфері санкцій).

У OFAC зазначають, що “через недоліки автоматизованої системи відстеження санкцій Amazon.com компанія поставляла товари і послуги людям, які підпадають під санкції OFAC, клієнтам в регіонах або країнах, щодо яких діють санкційні програми, включно з Кримом, Іран і Сирію, а також особам, які перебувають або працюють в зарубіжних місіях держав, які перебувають під американськими санкціями”.

У період з листопада 2011 року по жовтень 2018 року особи, які перебували в Криму, Ірані та Сирії, розміщували на платформі Amazon.com замовлення на купівлю споживчих товарів і послуг, і в деталях транзакцій чітко простежувалося, що доставка буде здійснюватися в регіони, що перебувають під американськими санкціями, йдеться в заяві регулятора.

У сервісі Amazon.com також приймалися і оброблялися замовлення людей, які перебувають або працюють в зарубіжних місіях Куби, Ірану, Північної Кореї, Судану та Сирії, для яких також діють санкційні режими.

Загальна сума транзакцій з урахуванням поставок приватним особам, які перебувають під різними санкціями OFAC, склала близько $269 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua