Мінрегіон оновив перелік стандартів для промисловості будматеріалів


Мінрегіон оновив перелік стандартів для промисловості будматеріалів

У Міністерстві розвитку громад і територій України затвердили оновлений перелік стандартів по промисловості будівельних матеріалів.

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

“Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підписав наказ Мінрегіону «Про затвердження Переліків національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності виробів вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перелік затверджений відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінки відповідності» та постанови Кабінету Міністрів України «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання».

Згідно із законодавством, будівельні вироби повинні відповідати основним вимогам, визначеним в Технічному регламенті щодо споруд, в яких вони застосовуються, зокрема, національними стандартами ДСТУ і гармонізованими європейськими ДСТУ Б EN, будівельним нормам і повинні бути промарковані національним знаком відповідності. Тільки такі вироби можуть вільно продаватися і використовуватися в будівництві на території України.

Довідка Finance.ua:

  • Останній раз Перелік національних стандартів щодо відповідності будівельних виробів вимогам Технічного регламенту оновлювався в 2015 році.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua