0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт розповіла, скільки можна заробити на сезонній роботі в Україні


Експерт розповіла, скільки можна заробити на сезонній роботі в Україні

Поки в цілому по Україні на ринку праці ситуація невтішна, в курортних регіонах з’явилися сезонні вакансії в сфері харчування, обслуговування, садового господарства. Зарплати там можуть досягати 12-13 тисяч гривень.

Такі дані наводить незалежний HR-експерт Тетяна Пашкіна, пише “Сегодня”.

Читайте також: Де було найбільше роботи в червні і які зарплати пропонували

За словами експерта, в порівнянні з минулим роком пропозицій сезонної роботи стало менше на чверть. Проте, такі вакансії є. «Зарплати вражають не всіх, але, наприклад, в теплицях з вирощування овочів можна заробити 12 тис. грн, кухарем – 9 тис. грн, покоївкою – 9 тис. грн, садівником – 6 тис. грн, продавцем їжі на пляжі – 13 тис. грн», – розповіла Пашкіна.

Отримати гроші до зарплати 💸

Також фахівець радить не відкидати відразу вакансії із задекларованою низькою зарплатою. «Платити можуть небагато, але забезпечать житлом, харчуванням, форменим одягом, тобто вдасться виграти завдяки скороченню витрат», – пояснює експерт.

Нагадаємо, за останніми даними Державної служби зайнятості, за рік зареєстрованих безробітних в Україні стало більше на 64%. У центрах зайнятості стоять на обліку близько півмільйона людей. Через карантин особливо багато безробітних з’явилося в готельній сфері і секторі громадського харчування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua