Кабмін виділив 754 млн на ліквідацію наслідків НС в західних областях


Кабмін виділив 754 млн на ліквідацію наслідків НС в західних областях

Кабінет міністрів України виділив 754 млн грн для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в західних областях країни.

Згідно з розпорядженням №811 від 2 липня уряд виділив з резервного фонду державного бюджету 754 млн грн для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, в тому числі для: Закарпатської облдержадміністрації – 30 млн грн; Івано-Франківської обласної державної адміністрації – 480 млн грн; Львівської обласної державної адміністрації – 10 млн грн; Чернівецької обласної державної адміністрації – 30 млн грн.

Міністерству захисту навколишнього середовища і природних ресурсів виділено 122 млн грн (для Державного агентства водних ресурсів – 92 млн грн і Державного агентства лісових ресурсів – 30 млн. Грн).

Міністерству внутрішніх справ виділено 82 млн. грн (для Державної служби з надзвичайних ситуацій – 41 млн. грн, для Національної гвардії – 22 млн грн, для Національної поліції – 19 млн грн).

Також Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям за рахунок виділених коштів доручено забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. грн на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах: власникам житлових будинків, які повністю зруйновані – 300 тис. грн на сім’ю; сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту – 50 тис. гривень на сім’ю; сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені – 20 тис. гривень на сім’ю.

Згідно з документом, розпорядники (одержувачі) коштів резервного фонду можуть передбачати в договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в розмірі до 50% їх вартості на строк не більше трьох місяців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua