Бізнес на карантині: тенденції червня (інфографіка)


Бізнес на карантині: тенденції червня (інфографіка)

За період карантину найбільш кризовим для українського бізнесу виявився шостий тиждень. З цього часу показники українського бізнесу почали зростати.

Про це свідчить аналітика від Opendatabot.

Ситуація із вакансіями:

  • 12 березня на сайті Work.ua було опубліковано 54 тисячі вакансій. До кінця квітня кількість активних вакансій скоротилася більше ніж вдвічі, на 26 квітня на сайті було лише 22,8 тисячі вакансій;
  • З квітня кількість активних вакансій збільшилася більше майже на 50%. Зараз на Work.ua 44,8 тисячі активних вакансій;

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • У Work.ua. запевняють, що якщо не станеться повторних криз, то з 4 кварталу цього року може початися зростання кількості вакансій. А через рік є можливість, що ринок праці плавно повернеться до стану початку 2020 року.

Зарплати: бажані й пропоновані. За перші тижні карантину очікувана зарплатня пошукачів роботи зросла з 13 тисяч до 15 тисяч гривень. Але потім опустилася нижче докарантинного рівня. Зараз кандидати в середньому претендують на 12 тисяч грн.

У роботодавців з першого ж тижня карантину впала запропонована зарплата з 13 тисяч до 12 тисяч. І з того часу лишається стабільною.


Інфографіка Opendatabot

Реєстрації бізнесу. На 12 березня щотижня в Україні реєструвалося близько 5 тисяч підприємців. За два місці кількість нових реєстрацій впала майже втричі. 26 квітня зареєструвалося лише півтори тисячі підприємців.

Три тижні тому стався пік реєстрацій — в Україні було зареєстровано 7 269 підприємців. На цьому тижні їх кількість стабілізувалася. Вже третій тиждень поспіль бачимо докарантинні показники — близько 5 тисяч нових ФОП на тиждень.


Інфографіка Opendatabot

Станом на 12 березня щотижня в Україні реєструвалося близько тисячі компаній. Вже через два тижні (26 березня) зареєструвалося лише 435 нових компаній.

В останній місяць цей показник почав зростати. Цього тижня було зареєстровано 986 компаній.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua