Штучний інтелект уперше зіграє головну роль у фільмі (відео)


Штучний інтелект уперше зіграє головну роль у фільмі (відео)

Японські вчені Хіроші Ішіґуро та Когеї Оґава створили програму «Еріка» на основі штучного інтелекту і навчили її грати. Тепер Еріку відібрали на головну роль у фільмі під назвою «b», бюджет якого складатиме 70 мільйонів доларів.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Еріку вчені навчили грати на основі системи Станіславського, покликаної не просто відтворювати поведінку персонажа, якого грають, а й досягти психологічної зануреності в нього. Її обрали тому, що штучний інтелект не мав життєвого досвіду, на який міг би спиратися.

Читайте також: Названо найкращі компанії України у сфері діджиталізації

«Ми мали симулювати її рухи та емоції шляхом зустрічей сам-на-сам — ідеться про контроль швидкості її рухів, обговорення її почуттів та навчання формуванню характеру й мові тіла», — розповів The Hollywood Reporter продюсер фільму «b» Сем Хозе.

Сюжет стрічки оповідає про вченого, який створив програму з удосконалення людського ДНК, виявив пов’язані з нею небезпеки й допоміг вибратися з цифрового полону жінці, яку він розроби за допомогою штучного інтелекту — її, власне, і гратиме Еріка.

Фільм зголосилися профінансувати студії Bondit Capital Media (США), Happy Moon Productions (Бельгія) і Ten Ten Global Media (США).

Частину сцен для фільму вже зняли в Японії в 2019 році, решту стрічки планують зняти в Європі в червні 2021 року. Про дату виходу «b» поки нічого не відомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua