Названо найкращі компанії України у сфері діджиталізації


Названо найкращі компанії України у сфері діджиталізації

Видання “Власть денег” оприлюднило рейтинг 25 кращих українських компаній, які є лідерами по впровадженню цифрових технологій.

До нього увійшли компанії з різних галузей економіки, які успішно реалізують програми діджиталізації і впроваджують цифрові технології, а також бізнес, який спеціалізується на цифрових продуктах і послугах.

При відборі враховувалися масштаби діяльності у сфері діджиталізації, її важливість для посилення технологічного потенціалу України, а також обсяги відповідних інвестицій – уже здійснених і запланованих.

Серед лідерів рейтингу є як великі приватні, так і державні компанії, а також Міністерство цифровий трансформації.

Лідери по впровадженню цифрових технологій: “Нафтогаз”, “Київстар”, “УкрАВТО”, “Дарниця”, “Кернел”, “TIS”, Linkos Group, EPAM, а також банки “Укргазбанк” і ПУМБ.

Голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків, коментуючи результати рейтингу заявив, що цифрова трансформація є необхідним етапом розвитку будь-якого бізнесу і країни в цілому, особливо при нинішніх викликах, що виникли в світі.

“Діджіталізація є частиною процесу трансформації “Дарниці” і ми швидко розвиваємося в цьому напрямку. На сьогоднішній день в компанії створена динамічна інфраструктура, яка може миттєво змінюватися відповідно до викликів і потреб бізнесу. Тільки за останні чотири роки в проекти цифрового перетворення інвестовано понад 2 млн євро”, – зазначив Шимків.

Довідка Finance.ua:

 • За результатами дослідження 2019 року, ринки, що розвиваються, є найбільш розвиненими в цифровому відношенні, згідно з останнім дослідженням про індекс цифрової трансформації, в якому брали участь 4600 бізнес-лідерів з понад 40 країн.
 • Серед найважливіших напрямків інвестування в розвиток технологій у найближчі три роки бізнес-лідери називали такі: безпека в кіберпросторі, технології контролю промислового обладнання через інтернет, використання комбінацій хмарних технологій, штучний інтелект, розв’язання задач на основі комп’ютерних технологій.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua