Нафтогаз має намір зайняти мінімум п'яту частину ринку постачання газу населенню


Нафтогаз має намір зайняти мінімум п'яту частину ринку постачання газу населенню

У НАК “Нафтогаз” планують зайняти мінімум п’яту частину на ринку постачання газу населенню, відкриття якого очікується з 1 липня вже цього року, повідомив голова ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” Максим Рабінович.

“Кон’юнктура ринку змушує нас ставитися до прогнозування частки і її досягнення дуже акуратно. Ми хочемо зайняти мінімум 20%, але зараз, у зв’язку з падінням споживання газу, ці плани можуть бути переглянуті. Багато чого буде залежати від того, коли відкриється ринок, як інші гравці будуть реагувати на скасування ПСО”, – зазначив він в інтерв’ю.

“Ви ж розумієте, який це цікавий кейс для тих, у кого вже є необхідна інфраструктура. Наприклад, є гравець на роздрібному ринку електроенергії, який має на даний момент велику клієнтську базу. Я вас запевняю, що ця база перетинається з базою людей, у яких є газ, а у гравця є центри обслуговування, контакт-центри, персонал, досвід і бажання”, – розповів Рабінович.

Що ж стосується зарубіжних гравців, то тут піде деякий час, щоб вони оцінили український роздрібний ринок газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua