Україна у травні подвоїла транзит нафти


Україна у травні подвоїла транзит нафти

Укртранснафта у травні збільшила транспортування нафти порівняно з травнем минулого року на 89% – до 1,2 млн тонн. Транзит нафти через територію України у травні зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 115% – до 952 тис. тонн. Про це УНН повідомили у пресслужбі компанії.

“У травні 2020 року загальний обсяг транспортування нафти зріс порівняно з травнем минулого року на 89% — з 641 тис. тонн до 1,2 млн тонн”, – вказали в АТ.

Зокрема, минулого місяця Укртранснафта збільшила обсяг транспортування нафти на НПЗ України порівняно з травнем минулого року на 32% – до 262 тис. тонн. З них компанія транспортувала на НПЗ 124 тис. тонн української нафти і 138 тис. тонн – азербайджанської.

“Транзит нафти через територію України трубопровідним транспортом у травні 2020 року зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 115% – до 952 тис. тонн”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, понад 859 тис. тонн нафти Укртранснафта транспортувала для потреб НПЗ Чехії, Словаччини та Угорщини і більше 91 тис. тонн – для потреб Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь), які були поставлені для Білорусі у березні-квітні.

Загальний обсяг транспортованої нафти за результатами січня-травня 2020 року становить 6,2 млн тонн нафти (на 12% більше порівняно з таким періодом у 2019 р.), з яких обсяг транспортування нафти для НПЗ України становить 1,1 млн тонн (на 23% більше, ніж у січні-травні 2019 р.), а транзит – 5,1 млн тонн (збільшення на 10% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua