Не потрапити в кадр або оскаржити: деталі системи автофіксації порушень ПДР


Не потрапити в кадр або оскаржити: деталі системи автофіксації порушень ПДР

З 1 червня відбувся офіційний запуск камер автоматичної фіксації порушень ПДР. За перші хвилини в столиці було зафіксовано понад двісті випадків перевищення швидкості.

Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, у Києві за вісім хвилин роботи штрафи було виписано 262 водіям, які перевищили швидкість. Допустима швидкість, на яку налаштовані 45 камер, що функціонують, становить 103 км/год.

Читайте також: З 1 червня запрацювала система автоматичної фіксації порушень ПДР: деталі

У додатку «Штрафи» раніше вже повідомляли, що якщо автомобіль був переданий іншій особі в управління, то необхідно це вказати в своєму кабінеті в додатку або на сайті.

Зараз, відповідно до ПДР, діє обмеження швидкості в населеному пункті 50 км/год, а на деяких дорогах дозволено їздити зі швидкістю до 80 км/год в теплу пору року. При перевищенні ліміту більше, ніж на 20 км/год власник ТЗ буде оплачувати штраф у розмірі 255 грн. При перевищенні більше, ніж на 50 км/год – штраф в 510 грн.

Причому, незважаючи на всі обіцянки, знижка 50% на оплату штрафу протягом 10 днів не працює, зате функціонує подвоєння суми при неоплачений штраф після 30 днів несплати, а також працює механізм примусового стягнення.

Заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв повідомив на своїй сторінці в Facebook, що водіям варто розуміти, яка камера фіксує, а яка просто спостерігає.

Більше того, власникам автомобілів надають можливість оскаржити штраф, подавши заявку на сайті court.gov.ua, натиснувши на кнопку «Офіційна електронна адреса». Для цього необхідно буде мати електронний ключ і деякі юридичні знання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua