0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні повернуть обов'язковий техогляд легкових автомобілів


В Україні повернуть обов'язковий техогляд легкових автомобілів

Міністерство інфраструктури внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про правила техогляду автомобілів.

Про це повідомив міністр Владислав Криклій.

Повернення раніше скасованого в Україні обов’язкового техогляду для всіх легкових автомобілів – одна з умов угоди про асоціацію з ЄС.

Що буде нового. У новому законі про техогляд обіцяють забрати цю функцію у МВС і виключити можливість поборів із водіїв.

Законопроекти, які вносилися в парламент раніше, не влаштовували представників Євросоюзу як потенційно корупційні.

“Буде проект закону про загальнодержавний технічний огляд – але це буде не в тому вигляді. Жодних монополій в ньому не буде”, – сказав міністр.

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури опублікували законопроєкт, розроблений для повернення обов’язкового технічного огляду транспортних засобів. Законопроєкт описує механізм повернення і проведення обов’язкового технічного контролю машини, правила використання тахографів, а також навчання для водіїв комерційного транспорту.

Довідка Finance.ua:

  • Штрафи за несвоєчасний обов’язковий технічний контроль ТЗ. На перший раз – 340 грн, при повторному порушенні протягом року водія можуть позбавити водійського посвідчення на термін від 3 до 6 місяців.

Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо кращі варіанти:

Порівняти і замовити кредит 🚙

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua