В Європі створюють паспорт здоров'я COVID-19 на основі блокчейну


В Європі створюють паспорт здоров'я COVID-19 на основі блокчейну

Дві французькі і одна естонська компанія розробляють систему на блокчейні, яка дозволить відстежувати кількість людей, які перехворіли на коронавірус, і рівень колективного імунітету, при цьому захищаючи конфіденційність даних громадян.

Про це повідомляє Bits.media.

В систему будуть завантажуватися результати тестування на коронавірус. Якщо у пацієнта виявлено захворювання, результат тестування матиме часову мітку, щоб його не можна було сфальсифікувати, і оновлюватиметься в режимі реального часу.


Інфографіка: Bits.media

Система буде працювати на блокчейні KSI, розробленому естонською фірмою Guardtime.

Швейцарська компанія SICPA, що спеціалізується на безпеці, і французька медична платформа OpenHealth, яка зберігає базу даних 20 мільйонів громадян країни, також працюють над проектом.

“Блокчейн KSI унеможливить фальсифікацію, і дані про стан здоров’я в цих сертифікатах будуть використовуватися платформою OpenHealth для управління кризою, наслідуючи модель пандемії грипу”, – заявляє SICPA в прес-релізі.

Для реєстрації в системі потрібен тільки смартфон або комп’ютер. При цьому всі персональні дані будуть анонімні. Як заявляє SICPA, в системі відсутня центральна база даних, яка веде облік пацієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua