Вперше в Європі проведено успішну пересадку легені


Вперше в Європі проведено успішну пересадку легені

У Відні минулого тижня відділення хірургії Віденської лікарні загального профілю провели термінову і дуже складну пересадку легенів 45-річній жінці з Карінтії, у якій в результаті важкої дихальної недостатності COVID-19.

Про це пише meduniwien.

Команда на чолі з Вальтером Клепетко, керівником відділення хірургії та відділення торакальної хірургії, успішно замінила легені пацієнта, які були пошкоджені без можливості відновлення, новими донорськими легенями.

Вперше в Європі пацієнтові Covid-19 була зроблена пересадка легені в безвихідній ситуації.

«Ми дуже задоволені станом пацієнта, враховуючи вкрай складні вихідні обставини. Всього через кілька днів після процедури пацієнт знаходиться на шляху до одужання», – каже Клепетко.

Будучі абсолютно здоровою, пацієнтка захворіла на коронавірус близько восьми тижнів тому і перенесла повну дихальну недостатність, так що навіть штучна вентиляція легенів стала неможливою, і її можна було підтримувати тільки за допомогою циркуляційного насоса.

Оскільки інші органи жінки як і раніше працювали як зазвичай, але не було ніяких шансів на відновлення її легких, команда віденських експертів прийняла рішення провести термінову пересадку. Донорські легені були виділені незалежною організацією Euotransplant в Лейдені (Нідерланди) і в координації з нею на основі об’єктивних критеріїв терміновості і доставлені з сусідньої країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua