Італія з 3 червня відкриває всі аеропорти


Італія з 3 червня відкриває всі аеропорти

Італія, яку COVID-19 вразив першою у Європі, відкриває свої аеропорти з 3 червня. Тоді ж знову будуть дозволені міжрегіональні та міжнародні перевезення.

Також зникнуть обмеження на користування громадським транспортом. Про це повідомила заступниця міністра транспорту Італії Паола Де Мішелі, передає Rai News.

3 червня можна буде продовжити відкриття всіх аеропортів, коли знову будуть дозволені міжрегіональні та міжнародні перевезення,– наголосила вона.

Зауважимо, що заяві політика передувало рішення уряду Італії: влада країни дозволила туристам з ЄС в’їжджати у країну з 3 червня. Ба більше: мандрівникам після перетину кордону не треба проходити двотижневий карантин.

Італія стала першою європейською країною, що віч-на-віч зіткнулася з епідемією коронавірусу. Інфекція швидко поширилася країною, у пік захворювання в лікарнях не вистачало місць, а крематорій італійського міста Бергамо в один день виявився перевантаженим: тіла загиблих від коронавірусу довелося вивозити за межі міста на військових вантажівках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua