Естонія почала тестувати один з перших у світі цифровий паспорт імунітету


Естонія почала тестувати один з перших у світі цифровий паспорт імунітету

Естонія почала тестувати один з перших у світі цифровий паспорт імунітету, спрямований на забезпечення продовження життя в умовах пандемії коронавірусу.

Про це передає ЕurActiv.

“Естонія почала тестувати один з перших в світі цифрових паспортів імунітету, прагнучи до більш безпечного повернення на робочі місця після блокування коронавірусом”, – зазначено в повідомленні.

Мета впровадження такої системи націлена на те, щоб зменшити страхи і стимулювати суспільства у всьому світі продовжувати своє життя в умовах пандемії.

Зокрема, цифровий паспорт імунітету збирає дані тестування і дозволяє людям передавати свій статус імунітету третій стороні, наприклад, роботодавцю, використовуючи тимчасовий QR-код, згенеруваний після цифрової аутентифікації.

Багато країн і підприємства розробляють програми для відстеження контактів. А готелі Radisson і виробник продуктів харчування PRFoods є одними з перших компаній, які почали перевіряти паспорт імунітету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua