Чистий прибуток Disney впав на 91%


Чистий прибуток Disney впав на 91%

Втрати корпорації Walt Disney від пандемії COVID-19 в минулому кварталі склали 1,4 мільярда доларів прибутку, один мільярд із цієї суми припав на тематичні парки, закриті на час епідемії.

Про це йдеться в опублікованому у вівторок, 5 травня, звіті компанії.

Згідно з квартальною фінансовою звітністю компанії, у другому кварталі поточного фінансового року, який завершився 28 березня, чистий прибуток Disney за три місяці впав на 91% в річному численні, до 475 мільйонів доларів.

Загальна виручка зросла більш ніж на 20% в річному численні – до 18 мільярдів доларів, трохи випередивши прогнози аналітиків – 17,9 мільярдів доларів. Це зростання в компанії пов’язують з придбанням розважальних активів 21st Century Fox в 2019 році.

Disney оголосила про те, що відмовиться від виплати дивідендів в липні, заощадивши до 1,6 мільярдів доларів, і скоротить капітальні витрати на 900 мільйонів доларів.

Великих втрат компанія зазнала через припинення спортивних трансляцій і спад рекламних надходжень. Доходи від кінобізнесу компанії, який в 2019 році побив рекорди касових зборів серією блокбастерів, знизилися на 8% в річному численні і склали 466 мільйонів доларів.

Водночас компанія повідомила, що її парк в Шанхаї відкриється вже 11 травня. Він буде приймати не більш як 30% від кількості відвідувачів до епідемії. Для гостей стане обов’язковим носіння масок, на вході в парк буде здійснюватися контроль температури тіла відвідувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua