НБУ забезпечив половину доходів держбюджету за квітень


НБУ забезпечив половину доходів держбюджету за квітень

У квітні 2020 року до загального фонду державного бюджету надійшло 90,9 млрд грн, з яких майже 43 млрд грн надійшло від Національного банку, який перерахував до державного бюджету частину свого прибутку за минулий рік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Як зазначили в прес-службі, в цілому місячний розпис доходів по загальному фонду державного бюджету виконано на 84,3%, за підсумками січня-квітня 2020 року – на 86,1%.

За даними прес-служби, в квітні податок на доходи фізичних осіб і військовий збір склали – 8,5 млрд грн; податок на додану вартість – 7,7 млрд грн (сальдо), акцизний податок з вироблених в Україні товарів – 5,9 млрд грн. Крім того 19,6 млрд грн надійшло до загального фонду держбюджету у вигляді митних платежів. Одночасно відшкодування ПДВ склало 12 млрд грн.

За оперативними даними Державної казначейської служби, видатки за загальним фондом державного бюджету за 4 місяці 2020 року склали 308,9 млрд грн, або 87,5% від розпису звітного періоду.

Фактичні державні запозичення до загального фонду державного бюджету за січень-квітень 2020 року склали 108 млрд грн, або 84,1% від запланованих на цей період.

При цьому, платежі з погашення державного боргу за січень-квітень 2020 року склали близько 71,3 млрд грн (81,8% плану), платежі з обслуговування – 41,1 млрд грн (94,2% плану), повідомили в Мінфіні.

Нагадаємо, Національний банк України від 1 квітня 2020 року переказав 42,72 млрд грн свого прибутку за минулий рік до державного бюджету України. Цьогоріч за погодженням з Міністерством фінансів України було вирішено перерахувати до державного бюджету відразу всю суму прибутку Національного банку. Раніше НБУ перераховував до держбюджету прибуток кількома траншами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua