Samsung інвестувала в дослідження і розробки рекордну суму за перший квартал


Samsung інвестувала в дослідження і розробки рекордну суму за перший квартал

Обсяг інвестицій південнокорейського гіганта Samsung в дослідження і розробки (Research & Development, R&D) за підсумками першого кварталу поточного року поставив новий рекорд, про що повідомляють інтернет-джерела.

У період з січня по березень включно компанія витратила на R&D-проекти в цілому $4,37 млрд. Попередній рекорд, встановлений в останній чверті 2018-го, дорівнював $4,34 млрд.

Потрібно зазначити, що в минулому кварталі Samsung витратила на дослідження і розробки 9,7% від загальної виручки. Роком раніше цей показник дорівнював 9,6%.

Вкладення південнокорейського гіганта в ініціативи R&D ростуть, незважаючи на складну економічну ситуацію і поширення коронавірусу, який спровокував припинення роботи багатьох IT-виробництв по всьому світу і порушив діяльність постачальників електронних компонентів.

Зауважимо також, що компанія Samsung зареєструвала понад 180 000 патентів у різних сферах по всьому світу, включаючи 5075 в Південній Кореї і 8729 в ​​Сполучених Штатах. Тож дослідження певно дають свої плоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua