Заробітки на карантині: де шукати


Заробітки на карантині: де шукати

Станом на кінець квітня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, становить 426,4 тис. осіб, що на 113 тисяч, або на 36% більше, ніж на цю ж дату минулого року.

Антикризова інструкція від Finance.ua

На період карантину мінімальний розмір допомоги на випадок безробіття збільшується з 650 гривень до 1000 гривень. Де ж можна заробити під час карантину, про це повідомляє Work.ua.

Оператор контакт-центру

Оператора контакт-центру шукають у Харкові, Нікополі та Сумах у компанії Global Bilgi. Пропонуємо Гнучкий графік роботи, офіційне працевлаштування.

Автор текстів студентських робіт

Зарплата від $500. Рівень доходу залежить від обсягу виконаної роботи. Можливо працювати від 3 год. на день. Шукають людину з дипломом про вищу освіту.

Векторний Ілюстратор для стоків

Потрібно малювати замовлення за ескізами. Кожне завдання коштує $14. Загальний дохід залежить від вас. Беріть стільки роботи, скільки зможете виконати вчасно і якісно.

Водій у таксі

Власники авто можуть підробляти у вільний час таксистами. Є можливість обрати роботодавця, умови якого вам найбільше підходять.

Бариста

Компанії Aroma Kava потрібен бариста. Пропонують гнучкий робочий графік. Досвід роботи не має значення. Платити обіцяють 9-12 тис. грн.

Довідка Finance.ua:

  • У Державному центрі зайнятості розповіли, яким способом можна подати документи для отримання допомоги в період карантину.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 👛

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua