У Китаї набирає обертів 5G-зв'язок: вже 50 мільйонів користувачів


У Китаї набирає обертів 5G-зв'язок: вже 50 мільйонів користувачів

Згідно з останніми даними, опублікованими Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю, станом на кінець березня по всій країні було побудовано 198 000 базових станцій 5G, а число користувачів перевищило 50 мільйонів осіб.

Очевидно, що Китай, як і прогнозувалося, очолив новий зростаючий ринок.

Станом на 20 квітня в країні отримали схвалення на вихід і доступ до мереж п’ятого покоління 95 моделей смартфонів з підтримкою 5G, а стартова ціна таких пристроїв уже опустилася до психологічної позначки 1999 юанів, що дорівнює приблизно 283 доларам, пише ixbt.com.

Офіційні дані, опубліковані трьома основними операторами, вказують на те, що лідирує на ринку компанія China Mobile, у якій близько 32 мільйонів користувачів 5G. Друге місце посідає China Telecom з результатом 16,6 мільйона користувачів. Виходить, що у China Unicom менше 2 мільйонів користувачів. Міністерство промисловості та інформаційних технологій заявило про повну підтримку компаній, які докладають усіх зусиль, щоб забезпечити споживачів широким асортиментом мобільних телефонів з підтримкою 5G.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua