Міжбанк: все грає на користь гривні


Міжбанк: все грає на користь гривні

У вівторок головними гравцями на торгах залишаться: місцеві великі компанії, нерезиденти і НБУ.

З огляду на зниження котирувань в останні кілька днів – особливо активної скупки валюти з боку реального сектора не спостерігається. Імпортери сподіваються на подальше падіння курсу і не поспішають укладати угоди, а ось продавців час підпирає. У аграріїв – посівна, у металургів – хронічна нестача обігових коштів у гривні і у всіх без винятку – скоро період бюджетних платежів. Тому пропозиція валюти на міжбанку є і при низькому попиті – все це грає на користь гривні.

Що може зруйнувати цей сприятливий момент для нацвалюти – перегини з інтервенціями у НБУ (перевикупить долар на міжбанку і створить його штучний дефіцит) і можливі дії нерезидентів, які поступово продовжують виходити з українських ОВДП (правда – останнім часом роблять це дуже акуратно і невеликими порціями, щоб не підірвати ситуативно котирування і не купувати на піку курсу).

Фактор первинного ринку ОВДП не спрацює – Мінфін скасував сьогоднішнє розміщення облігацій.

На готівковому ринку – теж немає суєти і зростання попиту, а ліквідність банківського сектора зараз перестала безпосередньо впливати на курс – надто вже вона зараз сконцентрована на невеликому числі фінустанов і це не дає гривневому навісу сильно тиснути на котирування.

Спекулянти продовжать працювати на міжбанку “в дві сторони”, а Нацбанк при перевищенні пропозиції над попитом – продовжить викуповувати долар через інтервенції.

За прогнозом Finance.ua, обсяги операцій на торгах цього вівторка складуть до $330 млн при укладанні до 640 угод з коридором по долару в межах 26,80-27,15 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,98 / 27,02
євро – 29,43 / 29,47
російський рубль – 0,3667 / 0,3673

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua