62% орендарів отримали знижки - опитування (інфографіка)


62% орендарів отримали знижки - опитування (інфографіка)

Пандемія і криза призвели до падіння доходів і попиту з боку орендарів. Компанії перевели своїх співробітників на віддалену роботу, а офіси пустують. Склалася невигідна ситуація як для орендодавців, так і для бізнесів. Це змушує домовлятися про знижки або відстрочки платежів.

Деяким українським фірмам зовсім скасували орендну плату. Про це повідомили 8,5% опитаних. Про знижку в 50% домовилися 23,9% бізнесменів. Однак у більшості випадків орендодавці не пішли назустріч компаніям і не надали жодних пільг — це підтвердили 37,5%.


інфографіка ain.ua

Опитування показало, що за 1 м² у орендарів найчастіше просять $10. Така ціна характерна для приміщень класу В. Також можуть встановлюватися ціни від $15 до $20, а в деяких випадках — досягати $35.

Найбільш затребувані офіси класу В, їх обирають в 50,6% випадків. Найдорожчі приміщення категорії А також користуються попитом – свої команди там розмістили 28,4% опитаних. Клас С орендують 21%.

інфографіка ain.ua

Найчастіше під офіс для компанії обирають окремі приміщення. На коворкінги припадає 6,8% випадків.

Найбільшою популярністю користуються простори до 500 м². У них розмістили свої команди 68,8% опитаних власників бізнесів. 17,1% орендують офіси площею від 501 до 1500 м².
Опитування пройшли і великі компанії. У 6,8% випадків площа офісів становить від 1500 до 3000 м².

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua