Індексація зарплати у квітні: що потрібно знати


Індексація зарплати у квітні: що потрібно знати

У квітні індексацію зарплати проводити не будуть.

Про це повідомляє пресслужба Держпраці у Хмельницькій області.

“Індексація заробітної плати проводиться у разі, коли величина індексу споживчих цін перевищить поріг індексації, який визначено у розмірі 103 відсотка. Підвищення заробітної плати у зв’язку з індексацією здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому опубліковано індекс споживчих цін, який призвів до перевищення встановленого порогу індексації”, – ідеться в повідомленні.

Як визначається поріг індексації:

  • індекс споживчих цін для визначення порогу індексації обчислюється шляхом множення місячних індексів споживчих цін починаючи з лютого 2020 р. з місяця, наступного за місяцем підвищення заробітної плати працівникам;
  • відповідно до даних Держстату індекс споживчих цін, який оприлюднений 12 березня 2020 року за лютий 2020 року становив 99,7%. У зв’язку з тим, що індекс споживчих цін не перевищив величину порогу індексації 103 відсотка, підстав для проведення індексації заробітної плати працівникам підприємства у квітні 2020 року немає.

Довідка Finance.ua:

  • Індексації підлягає заробітна плата в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Частина заробітної плати, яка перевищує розмір прожиткового мінімуму, індексації не підлягає.
  • Згідно з оновленим макропрогнозом Кабміну на 2020 рік середньомісячна заробітна плата працівників брутто – 10,7 тис. грн, а рівень безробіття складе 9,4%.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua