Новий транш для України: у МВФ назвали дві умови


Новий транш для України: у МВФ назвали дві умови

Міжнародний валютний фонд очікує внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік та ухвалення закону про банківське регулювання. Про це йдеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана.

“Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків, і очікуємо його остаточного ухвалення. Ми також очікуємо ухвалення змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, що стоять внаслідок COVID-19”, – сказано в заяві.

Водночас Люнгман закликав українську владу продовжувати роботу зі Світовим банком для впровадження ефективного, прозорого і конкурентоспроможного ринку землі.

Читайте також: Економічна криза, викликана COVID-19, гірша за фінансову кризу 2008-09 рр.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила два необхідні для продовження співпраці з МВФ закони: законопроєкт про банківське регулювання (у першому читанні) і закон про ринок землі.

Однак парламентарі не змогли внести зміни до держбюджету-2020 і направили законопроект на доопрацювання.

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не виключив, що найближчими днями відбудеться ще одне позачергове засідання Верховної Ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua