Економічна криза, спричинена COVID-19, гірша за фінансову кризу 2008-09 рр. - Георгієва


Економічна криза, спричинена COVID-19, гірша за фінансову кризу 2008-09 рр. - Георгієва

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 створила “ні на що не схожу” економічну кризу, заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва.

“Ніколи в історії МВФ світова економіка не опинялася в глухому куті, – сказала Георгієва під час прес-конференції за підсумками зустрічі з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). – Це гірше, ніж глобальна фінансова криза 2008-2009 рр.

“На моїй пам’яті – це найважча година в історії людства, величезна загроза для всього світу, і ми всі повинні згуртуватися”, – заявила вона.

Георгієва зазначила, що МВФ спільно зі Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими інститутами працює над заходами, які дозволили б обмежити економічні збитки пандемії.

“У нашому розпорядженні є $1 трлн, і ми маємо намір використовувати з цих коштів стільки, скільки буде потрібно”, – сказала вона.

За словами Георгієвої, понад 90 країн вже звернулися за допомогою до фонду.

Вона зазначила також, що відтік коштів інвесторів з emerging markets склав вже майже $90 млрд.

“Найбільший ризик, який ми бачимо – це хвиля банкрутств і скорочень робочих місць, які ускладнять відновлення економіки”, – сказала Георгієва

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua