Депозитні ставки почали зростати


Депозитні ставки почали зростати

Банки вже почали підвищувати депозитні ставки, щоб заспокоїти вкладників, які нервують через карантинні обмеження та економічну невизначеність.

Про це банкіри розповіли в ході онлайн-трансляції дискусії «Які пільги отримують позичальники під час всеукраїнського карантину?», організованої «Фінансовим клубом».

«Деякі банки почали піднімати свої процентні ставки за депозитами», – розповіла голова правління Альфа-Банку Вікторія Михайльо.

«Наш банк буквально на 0,5% підняв за всіма строками ставку за депозитами, оскільки ліквідність висока. Будемо дивитися за ринком», – зізнався заступник голови правління ТАСкомбанку Сергій Бочаров.

Перша заступниця голови правління банку «Глобус» Олена Дмитрієва каже, що вони ввели підвищений відсоток при автопролонгації. «У нас приплив гривневих депозитів. Ми зробили акцію: додаємо 1% за автопролонгацію для гривневих депозитів. Для валютних ми цього не робимо, тому що її нікуди діти, ми її спокійно віддаємо», – зазначила вона.

За її словами, клієнти активно забирають валютні депозити, термін яких завершився.

«Забирають валютні депозити за терміном. І ми це пов’язуємо з тією панікою, що немає готівкового долара на ринку. Як тільки валюта з’явиться, валютні депозити будуть перевкладатися», – прогнозує вона.

Довідка Finance.ua:

  • У Національному банку запевнили, що не буде обмеження на зняття депозитів для населення.

До речі, якщо ви вважаєте, що відсотки за вкладами в Україні не такі великі, переходьте за посиланням. Finance.ua допомагає заробляти більше на вкладах.

Отримати бонус до депозиту 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua