АТБ заявила, що виробники намагаються підвищити ціни на куряче яйце на 47%


АТБ заявила, що виробники намагаються підвищити ціни на куряче яйце на 47%

Постачальники і виробники курячого яйця пропонують торговельній мережі АТБ закуповувати цю продукцію з 1 квітня за цінами, що перевищують нинішній рівень на 47%.

Про це повідомила компанія “АТБ-Маркет”.

“Станом на 27 березня 2020 року всі виробники курячого яйця в Україні заявляють про підвищення цін з 01 квітня 2020 р до +47% від поточних закупівельних цін. Компанія АТБ веде переговори з виробниками про недопущення такого підвищення. На поточний момент роздрібна ціна в АТБ на яйця курячі залишається без змін”, – повідомляється на сайті мережі АТБ, яка оприлюднила листи таких постачальників як ТОВАВІС-Україна”, ТОВ “Інтер-Запоріжж “, ТОВ “Імперово Фудз”.

Генеральний директор АТБ Борис Марков повідомляв, що виробники яєць попередили мережу про планове підвищення цін. Тоді ж керівник мережі повідомив, що компанія починає регулярне оприлюднення цінових пропозицій постачальників, щоб покупці могли зрозуміти, через що насправді підвищуються ціни на продукти харчування в роздрібних мережах.

АТБ поряд з іншими представниками мережевого ритейлу як NOVUS, Ашан, METRO Cash & CarryUkraine, Сільпо, BILLA, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт піддавалася звинуваченням в необґрунтованому підвищенні цін.

Раніше мережа АТБ оприлюднила дані про відпускні ціни на овочі борщового набору. Як випливає з матеріалів про динаміку закупівельних цін, найбільш приголомшливе зростання цін на капусту, цибулю і моркву.

Довідка Finance.ua:

  • Мережа АТБ ввела “пенсійну” годину: окремий час з 9 до 10 ранку для відвідування магазинів пенсіонерами і літніми людьми.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua