Долар за 30? Прогнози читачів Finance.ua щодо курсу у квітні


Більшість читачів Finance.ua вважають, що наступного місяця вартість долара сягатиме позначки понад 30 гривень.

Про це свідчать результати опитування на порталі.

Читайте також: Чого чекати від курсу цього тижня?

Через хвилю паніки щодо COVID-19 створено ажіотаж на ринку, тому долар триматиметься на рівні 30-31 грн. Зокрема, таку ситуацію передбачає користувач yalta1965:

Схожу думку щодо паніки та спекуляцій довкола неї має й форумчанин 777serg87, однак його прогнози відрізняються:

Mr_Shark прогнозує курс на рівні 30-37 гривень за долар й детально обґрунтовує свою позицію. За його словами, це матиме і позитивні наслідки – зниження ціни на газ та нафту, можливо на тривалі терміни:

Долар за 35 гривень прогнозує користувач PSL і обґрунтовує свою думку декількома факторами, серед яких – зниження банками відсотків за депозитами та паніка серед населення:

cosmozoo2008 також поділився міркуваннями щодо курсу. За його словами, падіння цін на нафту та інші подібні фактори мали б ще більше укріпити нацвалюту, а реальна вартість долара мала б бути на рівні 18-20 гривень. Однак через “карантинний ажіотаж” валюти курс долара збільшився:

Форумчанка cool_taro2020 вважає, що стрибок курсу був запланованим і якби не вірус, для цього з’явилась би інша причина:

Читач laotzu впевнений, що найближчим часом курс буде на рівні 36 гривень за долар за оптимістичного та 40-50 гривень – за песимістичного прогнозу:

Схожий прогноз надав й користувач alioxa. Серед чинників, що формуватимуть курс, він називає потребу України у виплаті кредитів, ООВДП із “захмарними відсотками” та потенційну відсутність нового траншу від МВФ:

denislitvinchuk впевнений, що при закладанні у бюджету курсу долара на рівні 30 гривень, уряд керувався певними даними, а паніка довкола COVID-19 стала спусковим гачком. Тому долар навряд “повернеться назад”:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua