1139
Перевіряти самоізоляцію українців можуть за допомогою мобільних операторів
— Казна та Політика
В Україні правоохоронці можуть почати контроль самоізоляції українців за допомогою даних мобільних операторів.
Про це заявив заступник голови Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко, повідомляють «Факти» на ICTV. “Десятки тисяч дільничних і патрульних поліцейських приступають до масового вибіркового контролю умов дотримання карантину.
Від цього без перебільшення залежить майбутнє боротьби з пандемією коронавірусу. Не виключаю, що цих заходів буде недостатньо, і за прикладом Південної Кореї, Ізраїлю та Польщі державі доведеться звернутися до мобільних операторів і банків, щоб здійснювати контроль за умовами карантину через моніторинг мобільних мереж”, – заявив заступник голови МВС Антон Геращенко.
Нагадаємо, з початку карантину, пов’язаного з пандемією смертельного коронавірусу, в Україну повернулися 72 тис. 305 громадян.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі
З Ужгорода вирушили перші поїзди до ЄС новою євроколією
Велика Британія оголосила про зимову допомогу Україні на 142 млн фунтів
НБУ випустив в обіг нову пам’ятну монету «Видатні особистості України»