Торги на фондовій біржі Нью-Йорка знову призупиняли


Торги на фондовій біржі Нью-Йорка знову призупиняли

12 березня на Нью-йоркський фондовій біржі призупинили торги на 15 хвилин. Такий механізм застосовують у випадках, коли ціни на акції безконтрольно падають. Це сталося вдруге за останній тиждень.

Як повідомляє CNBC, ключові фондові індекси впали на більш ніж 7% за перші хвилини після відкриття торгів 12 березня. Так, індекс S&P 500 (акції 500 найбільших компаній США) впав на 7,02%, Nasdaq (акції технологічних компаній) — на 7,03%, а Dow Jones — на 7,2%.

Читайте також: Як коронавірус вплине на економіку України: прогноз Нацбанку

Востаннє торги на біржі примусово призупиняли у «чорний понеділок», 9 березня. Тоді акції також обвалилися на більш ніж 6% у перші хвилини після відкриття біржі.

На падіння ринку акцій вплинуло оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров’я епідемії коронавірусу пандемією. Крім цього, президент США Дональд Трамп оголосив про заборону авіасполучення між США та 26-ма країнами Європи. Це рішення також обвалило ціни на нафту.

Торги на біржі можуть припинити на цілий день у разі, якщо ціни на акції, що входять до індексу S&P 500, впадуть на 20% проти цін попереднього дня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua