Мінекономіки планує посилити боротьбу з нелегальним обігом тютюну


Мінекономіки планує посилити боротьбу з нелегальним обігом тютюну

У Міністерстві економіки запропонували відмовитися від різкого підвищення акцизу на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання, щоб не провокувати зростання тіньового ринку.

У роботі групи взяли участь заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді, представники СБУ, Антимонопольного комітету, народні депутати, представники тютюнових компаній.

За словами Панаіотіді, зараз надзвичайно зростає актуальність впровадження виробниками тютюнових виробів дієвих механізмів виявлення недобросовісних контрагентів. Також учасники робочої групи велику увагу приділили питанню формування більш прогнозованої податкової та акцизної політики, що є запорукою більш прозорих правил гри на тютюновому ринку.

У свою чергу, представник Національної організації роздрібної торгівлі Микола Ганул запропонував замість підвищення акцизів на ТВЕНи (тютюновмісні вироби для електричного нагрівання) в 4 рази, як це передбачено в прийнятому законі №1210 – ввести перехідний період на кілька років, щоб бізнес, в т.ч. малий бізнес зміг адаптуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua