Twitter введе функцію зникнення повідомлень


Twitter введе функцію зникнення повідомлень

Соціальна мережа Twitter тестує функцію, яка дозволить деяким твітам зникати через 24 години. Нова функція під назвою fleets схожа на зникаючі повідомлення в Snapchat і Instagram Stories.

Читайте також: Twitter вперше заробила за квартал понад $1 млрд

Зміни призвели до появи хештегу #RIPTwitter, бо користувачі скаржилися, що нова функція зробить сайт мікроблогів занадто схожим на інші платформи соціальних мереж. Поки що Twitter тестує цю функцію тільки в Бразилії.

Кайвон Бейкпур, керівник продукту компанії, сказав, що нова функція дозволить людям публікувати думки, які потім хотілося б забути і не повертатися до них. За його словами, розміщення в Twitter може залякати деяких користувачів своєю постійністю і неможливістю все виправити.

“Ми сподіваємося, що fleets можуть допомогти людям поділитися швидкоплинними думками про те, що вони навряд чи захочуть твітнути”, – написав він у пості з семи частин у Twitter.

Зникнення повідомлень з’явиться при натисканні на фотографію профілю користувача. Його користувачі не зможуть відповідати, лайкати або публічно коментувати будь-які такі повідомлення.

Деякі користувачі Twitter заявили про свої застереження. Бейкпур визнав, що fleets дійсно дуже схожі на функції “Історії” з Facebook і Instagram. Він сказав, що Twitter вносить “кілька навмисних відмінностей” в свою версію. Компанія не повідомила, коли fleets будуть розгорнуті по всьому світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua