Верховний суд Індії скасував заборону на криптовалюти


Верховний суд Індії скасував заборону на криптовалюти

Верховний суд Індії скасував директиву Резервного банку (RBI) про заборону підзвітним організаціям надавати банківські послуги компаніям, які пов’язані з торгівлею криптовалютами.

Про це повідомляє Bloomberg.

Раніше криптовалютні біржі, стартапи та інших представники індустрії оскаржили заборону, що діяла з 2018 року. Через виниклі проблеми деякі з них були змушені закритися або виїхати з країни.

Як тепер стало відомо, суд погодився з доводами представників криптовалютної індустрії, і це рішення можна розцінювати як очевидну перемогу.

Раніше в цьому році в RBI підкреслили, що заборона на обслуговування криптовалютного бізнесу фінансовими установами країни покликана захистити компанії від ризиків, пов’язаних з торгівлею цифровими активами, включаючи фінансування тероризму і відмивання грошей.

Відзначимо, що в липні 2019 року робоча група при уряді Індії також рекомендувала повну заборону криптовалют, крім цифрових токенів, що випускаються центробанком. Підготовлений законопроєкт передбачає покарання за використання криптовалют у вигляді великих штрафів або тюремного ув’язнення аж до 10 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua