Державні виконавці зможуть блокувати рахунки боржників


Державні виконавці зможуть блокувати рахунки боржників

Мін’юст розширить функції нотаріусів та державних виконавців і дозволить їм накладати арешт на майно боржника.

Про це розповів начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кирило Міненко.

«Із цікавих нововведень, що плануються – встановлення активної взаємодії державних виконавців з реєстрами: тобто, по системній взаємодії між банком та Державною виконавчою службою, державний виконавець зможе накласти арешт на майно боржника.

Це буде спонукати боржника виконувати зобов’язання, щоб кредитор отримав ті кошти, на які він має право, за рішенням суду, або за договором, якщо наприклад був виконавчий напис нотаріуса. Ми працюємо над тим щоб коло банків було розширено, наразі ми спілкуємось з Національним банком України, щоб запровадити таку систему як на державні банки, так і на комерційні банки в обов’язковому порядку», — зазначив Міненко.

Окрім цього, Кирило Міненко розповів про проект, який надасть реєстраторам можливість реєструвати в системі Мінюсту судові рішення.

«Додатково, ще є проекти стосовно реєстрації рішень суду реєстраторами в системі Міністерства юстиції, і обміну документами між судовою адміністрацією та Мінюстом. Тобто є рішення суду — воно автоматично попадає реєстратору, реєстратор автоматично його виконує і реєструє. Ця процедура буде відбуватись максимально автоматизовано, через шляхи взаємодії між судовою гілкою влади та виконавчою гілкою в особі Міністерства юстиції України», – повідомив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua