4511
"Дію" підключили до держреєстрів
— Особисті фінанси
Додаток державних послуг “Дiя” підключили до реєстрів, з яких українці можуть отримувати інформацію в кабінеті громадянина.
Де завантажити додаток. Його можна безкоштовно скачати в магазинах додатків для Android и Apple вже зараз. Щотижня планується надавати нові цифрові рішення для громадян.
Для ідентифікації та авторизації застосовується система Bank ID або ж додатки від monobank і “Приватбанку”.
Про це пише прес-служба сервісу в Facebook.
Реєстри, які стали доступні в додатку:
- ЄДР (Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Інформація про ПП і КВЕДи, пов’язані з користувачем юридичні особи та громадські формування.
- ДРРП (Державний реєстр речових прав на нерухоме майно). Інформація про ваше нерухоме майно. Квартири і будинки.
- ЄДР ТЗ (Єдиний державний реєстр транспортних засобів). Дані щодо техпаспорту та посвідчення водія.
- ДЗК (Державний земельний кадастр). Права власності на земельні ділянки.
Довідка Finance.ua:
- Перші послуги, доступні в додатку – електронні водійські права і техпаспорт.
- У додатку “Дія” планують додати ще й квитанцію за комунальні послуги, яка там буде відображатися.
- Протягом наступних 3 років планується перевести в електронний формат усі державні послуги.
- Кабінет Міністрів України дозволив використовувати додаток держави в смартфоні «Дія» для посвідчення особи під час подорожей літаком або поїздом.
- Міністерство цифрової трансформації планує запустити сервіс через додаток “Дiя”, який дозволить відкривати і закривати ФОП.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Чому реальний рівень зарплат набагато нижче, ніж показує Держстат
Що буде з житлово-комунальними тарифами — думка експертів
У поліції прокоментували інформацію про підвищення штрафів за порушення ПДР
Рівень вакансій в ЄС: де найбільше (інфографіка)
ЄС затвердив рекомендації щодо поступового повернення українців додому
Сума на субсидії та пільги на 2026 рік — бюджет-2026