Україна демонструє зростання швидкості 4G, але посідає 84 місце в світі


Україна демонструє зростання швидкості 4G, але посідає 84 місце в світі

За даними дослідницької компанії Ookla, середня швидкість завантаження в мережах українських мобільних операторів зросла протягом минулого року з 16 Мбіт/c до 20,49 Мбіт/c. І вона продовжує зростати високими темпами. За підсумками січня цей показник піднявся до 22,06 Мбіт/с, тобто зростання за місяць склало 7,7%. Це радісний факт, який свідчить про подальший розвиток 4G-мереж.

Якщо порівняти з показниками інших країн, то Україна перебуває на 84 місці в світі, адже “середня температура” становить на сьогодні 31,95 Мбіт/с.

Лідирують з показником 87,01 Мбіт/с Об’єднані Арабські Емірати. За ними йде Південна Корея, яка віддала протягом першого місяця 2020 року перше місце, зі швидкістю 83,9 Мбіт/с. І замикає трійку призерів Катар з 82,59 Мбіт/с, де повним ходом йде підготовка до Чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Тож мобільним мережам є ще куди рости не тільки територіально, що стане можливим з літа цього року, коли оператори отримають можливість розвивати 4G-мережі в діапазоні 900 МГц, а й модернізуючи наявну LTE-інфраструктуру в великих містах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua