Вчителів пенсійного віку переведуть на контракт


Вчителів пенсійного віку переведуть на контракт

За новим законом “Про середню освіту”, з цього року всіх вчителів пенсійного віку переведуть на контракт на рік, а після цього директори шкіл самі вирішать, чи продовжувати з ними співпрацю.

Про це заявила голова Міністерства освіти і науки (МОН) Ганна Новосад в інтерв’ю «Українській правді».

Відповідну заяву було зроблено в коментарі про одну з норм закону. За словами голови МОН, з 1 липня 2020 року вчителі-пенсіонери не будуть масово звільнені – їх переведуть на контракти строком на рік.

Після закінчення року директор навчального закладу матиме можливість сам вирішувати – продовжувати співпрацю з учителем чи ні.

На думку Новосад, якщо вчитель-пенсіонер працює якісно і сумлінно, то контракт з ним буде вигідно продовжити. Водночас, вважають у МОН, таке нововведення дасть можливість директорам українських шкіл відкривати шлях молодим фахівцям.

За даними профспілки працівників освіти і науки, на сьогоднішній день в Україні понад 70 тисяч вчителів пенсійного віку.

Довідка Finance.ua:

  • Понад 700 успішно сертифікованих вчителів початкових класів отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу.
  • Вчителі та викладачі, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надавали у 2019 році репетиторські послуги учням і студентам, зобов’язані задекларувати свої доходи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua