АМКУ схвалив передачу в концесію порту в Миколаєві


АМКУ схвалив передачу в концесію порту в Миколаєві

Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив передачу в концесію морського порту “Ольвія” в Миколаєві. Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

Повідомляється, що катарська компанія “QTerminals”, яка стала переможцем конкурсу, подала документи в АМКУ на отримання в концесію активів порту “Ольвія” в кінці січня 2020 року.

“З огляду на те, що концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, АМКУ надав дозвіл на заявлену концентрацію”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що морський порт “Ольвія” в Миколаєві передали в концесію катарській компанії “QTerminals”. За його словами, завдяки концесії державного бюджету України отримає 3,4 млрд гривень інвестицій за п’ять років.

Також РБК-Україна писало, що раніше в концесію передали Херсонський морський порт. Переможцем конкурсу стала компанія “Рісо-Херсон”, яка повинна інвестувати близько 300 млн гривень. На початку лютого суд заблокував передачу порту в концесію, однак 14 лютого процес був розблокований рішенням Апеляційного суду.

Зазначимо, концесія – це вид договору про створення або реконструкцію коштом інвестора державних об’єктів, в результаті чого інвестор отримує можливість експлуатувати об’єкт на платній основі, отримуючи дохід на свою користь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua