Чого очікувати від курсу цього тижня?


Чого очікувати від курсу цього тижня?

Ситуація на валютному ринку залишається гранично стабільною. За минулий тиждень курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився різноспрямовано і незначно. Готівковий долар трохи знизився, на міжбанку він трохи зріс, а офіційний курс практично не змінився.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, що встановлюється НБУ, зберігся поблизу 24,45 грн.

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії “Укрділінг”, за цей же час зросли з 24,40/24,43 до 24,47/24,49 (+0,3%/+0,2%).

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 24,29/24,50 до 24,28/24,49 (-0,1%/-0,03%).

При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею зберігся на рівні 0,9%.

Мінімальні і різноспрямовані коливання курсу продовжують свідчити про рівновагу долара до гривні поблизу поточних рівнів, говорить Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі. НБУ залишається покупцем валюти на міжбанку, минулого тижня він купив в резерви $125 млн. З початку року Нацбанк поповнив резерви на $706 млн. Без цих покупок долар до сьогоднішнього дня торгувався б трохи нижче.

За прогнозами експерта, цього тижня долар на міжбанку може торгуватися поблизу 24,5 грн, а готівковий долар в банках – близько 24,3/24,5 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua