Китай скасує мита на 696 американських товарів


Китай скасує мита на 696 американських товарів

Пекін дав зелене світло нарощуванню закупівель в США скрапленого природного газу (СПГ). Міністерство фінансів КНР опублікувало 18 лютого список з 696 найменувань американських товарів, імпорт яких з 2 березня протягом року не буде обкладатися загороджувальними митами, введеними в відповідь на аналогічні заходи США.

У список, поряд з численними сільськогосподарськими товарами, увійшли також енергоносії.

У список увійшли соя, свинина і яловичина, кукурудза, пшениця, медичні прилади, ліки, деякі метали, а також сира нафта і скраплений природний газ.

Тим самим китайська сторона виконує зобов’язання, взяті на себе в рамках угоди про першу фазу торгової угоди США-КНР. Пекін зобов’язаний різко, як мінімум на $200 млрд доларів за два роки, збільшити імпорт американської продукції. Зокрема, закупівлі енергоносіїв з США, а саме нафти, нафтопродуктів, газу і вугілля, повинні вирости у порівнянні з 2017 роком на 52,4 млрд доларів.

Виконання цієї угоди призведе до того, що Сполучені Штати Америки вже в 2021 році можуть стати основним постачальником енергоресурсів в Китай, обігнавши і істотно потіснивши Росію, відразу ж після укладення угоди підрахувала науковий співробітник Інституту німецької економіки в Кельні (IW) Сонья Бер (Sonja Beer).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua