АРМА відкрило доступ до реєстру арештованих активів


АРМА відкрило доступ до реєстру арештованих активів

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) відкрило доступ до даних про арештовані активи в реєстрі арештованого майна.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Агентство з розшуку та менеджменту активів відкрило доступ до Єдиного реєстру арештованого майна, в який зараз внесена інформація про понад 2000 активів”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, як зазначено, на 9:00 17 лютого АРМА забезпечено внесення інформації до Реєстру за 2032 заарештованими активами.

З грудня минулого року, як повідомляється, Реєстр перебуває в дослідній експлуатації, що передбачає його наповнення в тестовому режимі виключно наявною у АРМА інформацією про арештовані активи, передані в управління агентства.

Реєстр формується і ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією про активи, одержані злочинним шляхом, у ньому відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними або їх реалізацію, конфіскацію, отримані від їх реалізації кошти тощо.

“Після завершення інтеграції реєстру з іншими реєстрами та базами даних (Єдиний реєстр судових рішень, автоматизована система виконавчого провадження, Єдиний реєстр досудових розслідувань) реєстр наповнюватиметься інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі. Зараз проводяться заходи, пов’язані з виконанням вимог законодавства Про захист інформації та побудовою системи комплексного захисту інформації”, – додали в АРМА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua