НБУ назвав умову для подальшої валютної лібералізації


НБУ назвав умову для подальшої валютної лібералізації

Поліпшення макроекономічної ситуації дає Національному банку України (НБУ) можливість продовжувати валютну лібералізацію.

Про це заявив заступник голови НБУ Олег Чурій, повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначив Чурій, у планах НБУ – скасування купівлі валюти бізнесом виключно під зобов’язання (контракти, оплата кредитів). За його словами, такий революційний крок можливий, але для цього як мінімум повинна бути остаточно затверджена нова програма з МВФ.

“Скасування цього обмеження дає зелене світло і для усунення низки бар’єрів на валютному ринку, наприклад, надання дозволу укладати валютні форварди під будь-які операції”, – додав він.

Водночас, валютна лібералізація природно збільшує волатильність на валютному ринку, тому бізнес повинен активніше використовувати інструменти хеджування, в тому числі і валютні форварди.

“Підприємцям необхідно пристосовуватися до сучасних умов, де курс гривні не утримується штучно на певному рівні і де гривня може не тільки девальвувати, як у минулі роки, а й зміцнюватися. Хеджування – це шлях до кращого бізнес-планування”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua