Глава ЄЦБ вважає коронавірус новим фактором невизначеності в економіці


Глава ЄЦБ вважає коронавірус новим фактором невизначеності в економіці

Президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) Крістін Лагард назвала “уханьський коронавірус” новим фактором невизначеності у світовій економіці.

“У той час як загроза торговельної війни між США і Китаєм, схоже, слабшає, новий пласт невизначеності додає коронавірус, – сказала вона під час виступу в Парижі. – Тому ми продовжуємо уважно стежити за цими ризиками і їх впливом на наш основний сценарій розвитку економіки”.

Читайте також: Аналітики Moody’s оцінили можливий вплив коронавірусу на світову економіку

В умовах невизначеності прогнозні оцінки ЄЦБ щодо відсоткових ставок і викупу активів “діють як ефективні автоматичні стабілізатори”, зазначила Лагард.

“Ми вступаємо в еру, коли кліматичні ризики візьмуть на себе центральну роль в політиці”, – вважає вона, в тому числі вони впливатимуть на грошово-кредитну політику. За її словами, “наприклад, ми вивчаємо стандарти розкриття інформації, які будуть необхідні для того, щоб внести кліматичні питання в оцінки ризиків”, повідомило агентство Bloomberg.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua